Kocaeli evden eve nakliyeciler

Yatırımlar ile alanında büyüyerek devam eden ve her zaman haklının yanında müşteri isteklerine bağlı bir biçimde hareket etmeyi ilke edinen şirketimiz ile ev nakliyesi imkanları dahilinde profosyonel taşımacılık yapmaktayız.

Ekspertizimiz hizmetimiz sayesinde, mobilya ve eşyalarınızın hassasiyetine göre titizlik ve dikkat gerektiren durum analizleri gerçekleşir ve buna uygun araç tahsis edilir. Ekspertiz raporu doğrultusunda ev içerisindeki bütün eşyalar not edilir, gerekli taşınma planı hazırlanır. Bu plana göre taşıma esnasında çalışacak personel sayısı, eşya ve mobilyalarınızda kullanılacak ike  ambalaj malzemesinin türleri ve miktarı, araç özellikleri belirlenir. Dikkate alınan bütün detayla doğrultusunda sözleşme yapılırbir. Kocaeli evden eve nakliyat ve eşyalarınız, mobilyalarınız değerinde sigortalanır. Size sunmak istediğimiz hizmetler en uygun fiyat politikasıyla sağlanmaktadır.

Eşyanın iyi saklanmasına, yangından korunmasına ve çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donamm ve düzenekler mevcuttur. Eşyanın antrepo içinde kolaylıkla ve emniyetle araçlardan boşaltması, istiflenmesi, tartılması, ölçülmesi gibi, izmit evden eve nakliyat hizmetlerin yapılmasına ve taşıtlara yüklenmesine yarayan gerekli ekipman donanımına sahiptir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *